Перший космічний готель відкриється у 2012 році

2009-11-03_TCH.jpg
>link
>download

Digital News
TCH.ua
GALACTIC SUITE
(Ukraine)

ПЕРШИЙ КОСМІЧНИЙ ГОТЕЛЬ ВІДКРИЄТЬСЯ У 2012 РОЦІ

Іспанська компанія завершить будівництво космічного готелю у 2012 році. Три дні відпочинку в ньому коштуватимуть 3 млн євро.

Проект з будівництва першого космічного готелю завершиться у 2012 році.
Іспанська архітектурна компанія Galactic Suite повідомила, що вісім тижнів передпольотної підготовки і три дні відпочинку на орбіті обійдуться охочим в 3 млн євро.
Гості готелю Galactic Suite Space Resort зможуть бачити схід сонця 15 разів на добу і обертатися навколо Землі кожні 80 хвилин.
Костюм постояльців буде забезпечений липучками, так що при бажанні вони зможуть переміщатися по кімнаті, наче невагомості немає, з тією лише різницею, що підлога і стеля будуть рівнозначними.
Голова Galactic Suite Хав’єр Кларамунт, колишній космічний інженер, вважає, що за його проектом майбутнє: “Років через п’ятнадцять вас вже не буде дивувати думка про те, що ваші діти можуть вирушити на вихідні у космос”.
У світі помітні ознаки становлення повноцінної космоіндустрії: у штаті Нью-Мексико (США) будується перший комерційний космопорт Spaceport America, а компанія британського мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic майже створила орбітальний літак, здатний на короткий час залишати атмосферу (ціна квитка – 200 тисяч дол.).
Спочатку Galactic Suite Space Resort буде являти собою модуль, котрий облітає планету на висоті 450 кілометрів зі швидкістю 30 тисяч км на годину і готовий прийняти чотирьох постояльців і двох професійних космонавтів. Політ до готелю займе півтора дня. 43 людини вже замовили квитки.
Вартість проекту оцінюється в 3 млрд доларів.buy cialis without a prescription